#1 2011-07-21 23:43:52

 Katsuro

http://img146.imageshack.us/img146/358/adminjj.png

status katsuro@aqq.eu
5259823
Call me!
Skąd: Łęczyca
Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 295
Punktów :   
WWW

News #4

Witamy ponownie!

     No to tak... otwieramy ^^ Pewnie zaraz po wejściu spostrzeżecie, że nic się nie zmieniło, ale tak jak mówiłem - to nie miały być jakieś gruntowne zmiany tylko drobne poprawki. Najprawdopodobniej pierwszą rzeczą jaką zobaczycie będzie nowe menu, które, jakby nie było, jest rewolucyjne jeżeli chodzi o pun.pl i nie wykluczone, że NCW to jedyne forum, które własne menu posiada (głowy jednak nie dam).
     Kilku rzeczy nie udało się nam jednak zrobić, niestety, plany to jedno, a życie drugie. Wiele czynników spowodowało, że nie ujrzycie nowej, fabularnej akademii oraz nowych umiejętności specjalnych, które były zaplanowane na ten remont.
     Jednak to co zrobiliśmy to nasze i nikt nam tego nie zabierze (chyba). W dalszej części newsa opisze wszystkie nowości oraz powiadomię o zbliżających się wydarzeniach. Mam nadzieję, że przerwa spowodowana remontem wyszła Wam na dobre i teraz będziecie mieli więcej chęci do gry.


Ważniejsze zmiany wprowadzone na forum:

- Optymalizacja skryptów oraz dodanie nowych - o nowym menu już wspominałem, poza tym dokonałem naprawy istniejących skryptów co powinno przyśpieszyć wczytywanie i ogólne działanie forum.

- Aktualizacja regulaminu - proszę wszystkich o zapoznanie się z odświeżonym regulaminem. Od dziś wykorzystywanie naszych błędów, których nie byliśmy w stanie wykryć jest karane. Należy teraz dopytywać dokładnie czy, żeby rozwiewać wszelkie wątpliwości.

- Nowy system kar - jak już jesteśmy przy karaniu to powstał nowy system kar - procentowy. Bardziej zrozumiały dla wszystkich, więc nie powinno być problemu.

- Zmiany w systemie sesji - zmiany te wprowadziliśmy na Wasze życzenie. Od dziś rozróżniamy kilka typów sesji, a co za tym idzie będzie się opłacało tworzyć trudniejsze i dłuższe przygody, ponieważ im lepsze tym większe bonusy.

- Opisy wszystkich KG - to dobra wiadomość dla nowych graczy gdyż zabrałem się za opisanie od nowa wszystkich klanów wraz z ich KG oraz predyspozycjami bojowymi. Na pewno będzie pomocne, jeżeli nowy gracz chce dopasować swój wybór do własnych preferencji.

- Nowy opis Assarikaze - stwierdziliśmy, że to KG wymaga drastycznych zmian i tak powstało niezwykle potężne Kekkei-Genkai, którego posiadacze na pewno będą bardzo zadowoleni.

- Aktualizacja nowości ze świata - w każdym kraju jest rozpiska ważniejszych wydarzeń jakie miały w nim miejsce. Zostało to wprowadzone również ze względu na Wasz głos, jednak w nieco innej formie.

- Nowa mechanika: system bitwy - to czego brakowało od początku istnienia NCW gold. Nie ma w tym systemie nic trudnego, po prostu wytłumaczyliśmy jak mają przebiegać wojny. Oprócz tego dodaliśmy możliwość zakupienia kilka rodzajów najemników o różnych właściwościach bitewnych.

     To by było na tyle. Mało? Możliwe, ale tak jak pisałem mieliśmy spore trudności. Oprócz tego jest sporo poprawek, których nie ma sensu nawet wymieniać, chociaż poprawiają ogólną prezencję forum. Teraz przyszła pora na ogłoszenia parafialne, czyli co się stanie w najbliższej przyszłości i jakie mamy plany.

1. Basai jutro wyjeżdża i zostawia mnie samego z Wami do 2 sierpnia. Mam nadzieję, że drogi Hiro pomoże mi w pracy przy Was i to chyba tyle na temat tego wydarzenia.

2. W dniach od 29 lipca do 1/2 sierpnia nie będę w stanie (dosłownie) być aktywnym na forum. Wyjdzie na to, że zabraknie administracji przez kilka dni, ale tutaj ponownie swoje nadzieje wiążę z naszym modkiem ^^ Dokładne informacje jednak przekaże trochę później.

3. Nasze plany: fabularna akademia, umiejętności specjalne, demony oraz ich zdolności, a na koniec specjalne miejscówki, które będą odgrywały różne role. Nie będę się więcej rozpisywał na ten temat, wszystko w swoim czasie.

To by było na tyle, trochę późno się zrobiło, ale co tam... Dziękuję za uwagę i do zobaczenia na NCW. Wszystkie błędy związane z nowościami proszę opisywać tutaj.


PS. z braku czasu wymienionych nowości nie linkowałem, będziecie musieli sami je odnaleźć.

Offline

 
All rights reserved / Wszystkie prawa zastrzeżone ˆ Copyright 2010 by Katsuro
Bezpieczna strona Aktualny PageRank strony ncw-hyde-park.pun.pl/forums.php dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.maly-kacik.pun.pl www.habbo.pun.pl www.sielczanie.pun.pl www.wrestlingames.pun.pl www.wirtualne-zycie.pun.pl