#1 2010-10-14 11:04:52

 Katsuro

http://img146.imageshack.us/img146/358/adminjj.png

status katsuro@aqq.eu
5259823
Call me!
Skąd: Łęczyca
Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 295
Punktów :   
WWW

Od Administracji

Witam wszystkich, starych i przyszłych graczy Ninja Clan Wars!

     A jednak, powracamy ^^ Z nowymi siłami i chęciami ponownie zamierzamy wkroczyć na ogromny rynek PBF'ów o Naruto. Powiem szczerze, że staram się jak mogę, ale nie udaje mi się wymyślić jakiegoś głębokiego wstępu o naszej wspaniałości i powrotu z zaświatów, więc przejdę do sedna...
     Postaram się krótko opisać kilka punktów, które choć trochę zobrazuję sytuację, jaką zastaniecie po skończeniu prac nad Ninja Clan Wars gold edition:

1. Zmiana hosta
Cóż... powracamy na stare śmieci. Po nieudanej wersji na tym czymś, co ludzie nazywają jun'em i naszym, bardzo dobrze spisującym się, nupsem postanowiliśmy powrócić na pierwotny host, pun.pl, z którym jestem związany. Dlaczego nie będziemy korzystać z prywatnego hostingu, który spisywał się świetnie? Ponieważ nie jest on pewny i boje się, że pewnego dnia się obudzę, a jego nie będzie, tyle na ten temat.

2. Administracja
Ja, Katsuro postanowiłem ponownie dokonać roszady w składzie. Nie lubię wchodzić dwa razy do tej samej rzeki (wyjątek stanowi hosting^^) i jestem niezwykle wymagający, jeśli chodzi o pomocników, czego dowodem może być kilkunastoosobowa lista byłych moderatorów. Wybrałem sobie (chociaż to po części nie była moja inicjatywa) nowego kompana, Basai'a, który ma być (i niewątpliwie jest) powiewem świeżości. Co do moderatorów... będą nimi liderzy klanów, którzy zdobędą moje zaufanie, ale to pozostawiam na później...

3. Fabuła
Tutaj praktycznie nic się nie zmienia - dalej żyjemy w czasach na długo przed narodzinami ukrytych wiosek, w których panują klany ninja. Jedyną zmianą, którą można będzie dostrzec to odbyta walka pomiędzy Katsuro oraz Masaru, liderów klanów Uchiha i Senju, w której obydwie postaci zniknęły ze świata. Dlaczego nie było Wam dane jej ujrzeć? Niestety, nie mieliśmy takich technicznych możliwości z powodu braku jednego walczącego. Bardzo możliwe, że kiedyś pojawią się oni ponownie, robiąc ogromne zamieszanie, kto wie...

4. Mechanika
Mechanika została dość znacznie zmodyfikowana. Powodem tego jest chęć powiększenia docelowej grupy graczy. Nie łudźmy się, NCW 3.0 było przeznaczone dla osób, które umieją długo i dobrze pisać, więc gracze bez takich umiejętności po prostu nie wytrzymywali nawet akademii. Teraz staramy się stworzyć takiego PBF'a, który sprawiałby przyjemność z gry wszystkim, bez większych zdolności literackich. Nie zmienia to faktu, że trolle i dzieci neo będą przeze mnie tępieni i niszczeni. Kilka haseł, które zaprezentują największe zmiany:

    - zupełnie inna akademia, która pozwoli na niewielkie rozwinięcie się postaci przed rozpoczęciem fabularnej rozgrywki;
    - rangi, które nie mają żadnego wpływu na rozwój postaci - są tylko wyznacznikiem pozycji w klanie;
    - koniec z misjami i wiecznym narzekaniem na brak GM'ów ^^
    - duży nacisk na fabułę/interakcje ze światem i innymi graczami;
    - ujednolicenie oraz uproszczenie systemu treningów;

To tylko nieliczne zmiany. Wystarczy poczekać do ukończenia prac, żeby samemu się o tym przekonać.

5. Świat gry
Nie będzie to jakaś istna rewolucja. Możliwości puna jednak nie pozwolą nam aż tak bardzo rozwinąć świata, jak to miało miejsce na nupsie. Krótko, świat pozostanie bardzo podobny, jednak dużo bardziej rozwinięty, z większą ilością tematów do poruszania się postaci.

Nie będę opisywał więcej, żeby nie zabierać Wam radości z poznawania na nowo świata Ninja Clan Wars. Jeśli chcecie, będę wdzięczny za komentarze ze strony starych oraz przyszłych graczy, którzy zechcą się wypowiedzieć. Pozdrawiamy.

Katsuro oraz Basai

Offline

 
All rights reserved / Wszystkie prawa zastrzeżone ˆ Copyright 2010 by Katsuro
Bezpieczna strona Aktualny PageRank strony ncw-hyde-park.pun.pl/forums.php dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoshinobiword.pun.pl www.xmeno.pun.pl www.volturi.pun.pl www.zarzadzaniepolsl.pun.pl www.ptcg.pun.pl