• Index
  •  » Newsy
  •  » News extra zakończenie Eventu

#1 2011-02-13 12:06:56

 Basai

http://img146.imageshack.us/img146/358/adminjj.png

10844276
Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 91
Punktów :   

News extra zakończenie Eventu

Nastał czas, w którym z ulgą można powiedzieć, że Event został zakończony ^^. Nie ma się co rozpisywać więc przejdę od razu do konkretów, szło nam dosyć wolno z przyczyn dobrze znanych każdemu uczniowi szkoły ponad gimnazjalnej. Muszę przyznać, iż pod koniec pisanie postów nie sprawiało mi przyjemności a pracą, do której się zmuszałem ale mniejsza o to zadanie zostało wykonane i czas przejść do najprzyjemniejszej rzeczy albowiem nagrody, napiszę też o moich odczuciach co do was, i jak was postrzegam po czasie, w którym byliśmy „uzależnieni” od siebie, to będzie taka ocena z zachowania. Chciałbym też byście w komentarzach, dali informację jak wam się podobała fabuła:

- Mayu Jesteś pierwszą osobą, która zaliczyła śmierć, ale z uwagi na to, że się starałeś (jak każdy) Gdy będziesz miał ochotę wrócić do gry z nową postacią dostaniesz dodatkowe + 10 do atrybutów, + 20 PU i PW

- Eizo Mało aktywnie spędziłeś czas na Evencie i też mały był twój wkład, jednak za udział dostajesz + 20 do atrybutów, + 40 Pu i PW

- Takashi i Narokishi ładnie, ambitnie ale z moich odczuć co do was macie problem ze współpracą z innymi słabszymi graczami. Za udział dostajecie + 20 do atrybutów + 100 do Pu i PW, obydwoje też jeżeli wyrazicie zgodę zostaniecie przedstawicielami swoich klanów

-Yuichi Twoja nieobecność strasznie cię spaliła w tym Evencie, zauważyłem, że dobrze ładnie piszesz ale no niestety musiałem wychuchać. Za udział dostajesz + 20 do atrybutów i + 25 PU oraz PW.

- Jamalek i Myslov widać, że potraficie wczuć się w klimat gry. Za udział dostajecie + 25 do atrybutów i + 50 do PU i Pw, Myslov jeżeli wyrazi zgodę może zostać przedstawicielem swojego klanu

- Nexs Ty mi podpadłeś i do tego często jesteś w przeróżnych kłótniach na cb. + 25 do atrybutów i + 50 do PU i Pw

- Gamatt Ehh co tu dużo mówić dobrze piszesz ale akcja w stylu „Basai popełnił błąd lećmy skarżyć się do Katsuro” zniechęciła mnie do ciebie. Za udział dostajesz + 20 do atrybutów oraz + 100 do Pu i PW, jeżeli wyrazisz zgodę to zostaniesz przedstawicielem klanu.

- Logen Też ładnie piszesz ale nieprzemyślanie, szarża na obóz pełen wrogów nie była zbyt dobrym pomysłem i skończyłeś jak skończyłeś. Mam nadzieje, że wiesz gdybyś był w innym teamie nie wyszedł byś z tego cało. Aczkolwiek dostaniesz + 25 do atrybutów, + 70 Pu i PW.

- Hiro Cieszy mnie to, że główny admin wykazał się znajomością taktyki ;].Za udział dostajesz + 20 do atrybutów + 100 do Pu i PW. Z racji funkcji jaką pełnisz na NCW dostajesz Lidera Klanu (Jeżeli ktoś z klanu się nie zgodzi może zaproponować walkę o ten tytuł)

-Kyoko Niestety zasady forum nie spodobały ci się (doskonale cię rozumiem), szkoda, że nie będziesz już grać. Twoja Kp przechodzi do Cmentarza,

- Lonester Pisanie i wczuwanie się w klimat gry dobre ale w moich odczuciach gdy tylko zostałeś poturbowany odechciało ci się pisać. Za udział dostajesz + 20 do atrybutów i + 50 do PU i Pw

- Seiso Także zniknąłeś gdzieś na Evencie a twoje posty też czasami nie miały sensu i musiałem się domyślać o co ci chodziło. Za udział dostajesz + 20 do atrybutów i + 50 do PU i Pw

-Akaichi Fabułą to na pewno twoja mocna strona, bardzo mi się podoba twoja integracja ze światem. Twoją nagrodę omówimy na gg ponieważ wolałeś dostać coś innego niż atrybuty, PU i Pw

Dodatkowo, każda osoba dostaje 900 Ryo, Kiedy zostałem zwolniony z obowiązku prowadzenia Eventu, przechodzę wraz z Katsuro do długo oczekiwanego update’u, w którym nareszcie zakończymy pracę nad światem i dodamy kilka nowych rzeczy ale więcej w kolejnym Newsie. Aha i przepraszam za interpunkcję ale nie mam głowy do tych przecinków a Katsuro nie ma głowy do sprawdzania.

Offline

 

#2 2011-02-13 12:28:56

Takashi

http://img841.imageshack.us/img841/5053/150postow.png

Zarejestrowany: 2011-01-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: News extra zakończenie Eventu

Okej, wypowiem się pierwszy...
Muszę przyznać, iż mimo długości trwania eventu, podobał mi się on. Fabuła całkiem nieźle przemyślana, chociaż też nie do końca. Bo z tego co pamiętam, najpierw (w fabule oczywiście) mówiłeś o wszystkich demonach, a potem pojawił się jeden, udało nam się go "pokonać" i tyle, koniec. A co z resztą bestii? Chyba, że tak nie było, nie mówiłeś o kilku, to spoko ;p. Cóż, nawet powiem, że fajnie tak było ze wszystkimi grać, pisać i być w jednym miejscu, no ale wiąże się to oczywiście z oczekiwaniem na odpis. Aha, nie mam problemów ze współpracą ze słabszymi graczami :< . I jeszcze co do nagród... Wydają mi się słabe, ale nie będę narzekał, bo lepsze to niż nic, cieszę się. Dzięki za miło spędzony czas, przepraszam, jeśli w jakiś sposób kogoś uraziłem czy coś w tym stylu i pozdrawiam.

Offline

 

#3 2011-02-13 14:10:20

Nexs

http://img545.imageshack.us/img545/8581/27959141.png

Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 39
Punktów :   

Re: News extra zakończenie Eventu

Więc ja się wypowiem jako drugi...
A więc tak event był ogólnie ciekawy.Sam pomysł i wykonanie było ciekawe.Opisy były długie lecz było trzeba na nie długo czekać.Po konsultacji z paroma graczami potwierdziła się moja teoria że event i posty Basaia napsuły wielu osobom nerwy.Niektóre były bez sensu czasami przesadzałeś z jutsu NPC.Nie podobało mi się to że przywiązywałeś rzeczy z poza fabuły do fabuły.Na przykład teraz przy nagrodach napisałeś że coś tam robiłem ale co to ma do fabuły etc.J/w jeśli kogoś uraziłem to sory niechciałem


http://i39.tinypic.com/2czt648.png

Offline

 

#4 2011-02-13 14:23:46

Akaichi

http://img222.imageshack.us/img222/9271/200postow.png

Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 230
Punktów :   

Re: News extra zakończenie Eventu

Takashi, ja się spodziewałem mniejszej nagrody. ;p Event był fajny, ale końcówka trochę dziwne była. Przynajmniej dałeś mi teraz nowy cel w fabule, gdyż nie miałem jak z tobą normalnie porozmawiać i muszę cię znaleźć. ;p Tak jak się umówiliśmy, to co dostanę omówimy na gg i dzięki za zrozumienie. Mam nadzieję, że kolejny event będzie tak samo fajny, albo jeszcze lepszy, jednak z udziałem większej ilości "GM'ów", żeby szybciej to szło.


> > > Karta postaci < < <

http://img146.imageshack.us/img146/5817/sygnao.png

Offline

 

#5 2011-02-13 21:18:41

Gamatt

http://img222.imageshack.us/img222/9271/200postow.png

Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 204
Punktów :   

Re: News extra zakończenie Eventu

Już nieco ochłonąłem, dlatego też napiszę komentarz co do tego eventu...

  To może zacznijmy od fabuły. Krótko mówiąc była do zniesienia. Było kilka nieścisłości, ale ogólnie trzymała poziom. Chodź do końca eventu miałem cichą nadzieję, że rozwiążesz całe to zniszczenie Kyuubiego w jakimś hoolywoodzikm stylu.... Jednak nieco się zawiodłem...
  Za duży plus trzeba jednak uznać szybkość odpisów. (Przynajmniej w moich wypadków. Poczynania innych grup śledziłem tylko pobieżnie) Jako, że byłem jedynym MG na tam dużą ilość osób + sprawy osobiste/szkolne i te różne zawody to wywiązałeś się bardzo dobrze.
  A co do nagród... To zwykłym człowiekiem i zawsze jest mi mało... Ale nie są one aż tak tragicznie małe. Chodź mogły by być zdecydowanie większe.
  No i na koniec poruszę krótko ostatnią kwestię. Chodzi mi o tą skargę do Dark'a. Wiem, że zrobiłem źle i gdyby teraz miał podjąć ponownie tą decyzję to była by ona zgoła inna.

  Także koniec mojego krótkiego wywodu. Dziękuję, dobranoc...

Offline

 

#6 2011-02-26 22:13:30

Lonester

http://img545.imageshack.us/img545/8581/27959141.png

Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 39
Punktów :   

Re: News extra zakończenie Eventu

Dopiero wróciłem z ferii. Co do eventu był fajny, jak na pbf [wróciłem z rpg więc się trochę poczepiam ] Fabuła rzeczywiście nie była zachwycająca, a przynajmniej część w której uczestniczyłem i żałuję że nie mogłem dokończyć eventu.
Po części jest to zrozumiałe że uważasz że zniknąłem bo odniosłem rany i przestałem pisać bo zostałem zniechęcany, lecz nie było tak tylko komputer mi się popsuł plus naszła mi masa testów.
Niemniej dziękuję za event i nagrodę.
PS:Co z liderami?

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » News extra zakończenie Eventu
All rights reserved / Wszystkie prawa zastrzeżone ˆ Copyright 2010 by Katsuro
Bezpieczna strona Aktualny PageRank strony ncw-hyde-park.pun.pl/forums.php dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wirtualne-zycie.pun.pl www.sielczanie.pun.pl www.maly-kacik.pun.pl www.habbo.pun.pl www.ptrl.pun.pl