#1 2011-10-30 14:16:35

 Katsuro

http://img146.imageshack.us/img146/358/adminjj.png

status katsuro@aqq.eu
5259823
Call me!
Skąd: Łęczyca
Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 295
Punktów :   
WWW

Pomożecie?

Gracze, którzy ostatnio mieli ze mną styczność wiedzą, że ciężko jest się doprosić ode mnie o cokolwiek. Przepraszałem wiele razy i przepraszam również teraz, ale mam taki okres w życiu (powiało kiczem -.-), że nie ogarniam kompletnie niczego, po prostu za dużo się dzieje, a wysiadła mi zdolność do planowania. Jeszcze ten zakichany internet, znowu nawalił.
Przechodząc do sedna sprawy... chciałbym, żebyście (znowu) pomogli w ustaleniu listy rzeczy do zrobienia. Nie mam tu na myśli sprawdzanie waszych treningów, własnych zdolności itp. tylko istotne elementy mechaniki, nowości, które trzeba/powinno się wprowadzić. Wliczam w to poprawki mechaniki, nowe systemy, dodatki do nich, nowe zdolności (tylko te dostępne dla wszystkich), również ich aktualizacje.
Taka lista pozwoli mi w wolnych chwilach, a jest ich ostatnio cholernie mało, zająć się czymś konkretnym, a nie szperać w zakamarkach pamięci w poszukiwaniu czegoś czego i tak nie znajdę.
Tak więc jeszcze raz proszę o dodawanie punktów do listy, wszystkie pomysły będę przyjmował z radością, chociaż nie wszystkie zaakceptuje. Nie jest to pierwsza taka lista także nie powinno być problemu - zapraszam!

Offline

 

#2 2011-10-30 14:21:37

Ichitsu

http://img809.imageshack.us/img809/7415/70715390.png

Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 14
Punktów :   

Re: Pomożecie?

Pomożemy!
Niedawno myślałem nad nowym systemem nagród za walki. Otrzymujemy te PW i PU za status końcowy walki, ale nie ma znaczenia, czy walczyliśmy przeciwko świeżakowi, czy przeciwko postaci, która równie dobrze mogłaby być Mistrzem.
Chodzi mi o to, aby oprócz różnicy punktów za wygranie, przegranie bądź zremisowanie walki, były też dodatkowe punkty za ukończoną walkę przeciwko silniejszemu o rangę, dwie, trzy itd. oraz mniejsza zapłata za walki ze słabszymi graczami. Może to być trochę skomplikowane, ale powinno zachęcić do walki przeciwko silniejszym, o ile takie "koksy" się znajdą, co lubią wyzwania.
Myślę, że zobrazowałem to dość przystępnie. Jeśli nie zrozumieliście, to proszę o wybaczenie, ale prościej w tym momencie raczej tego nie objaśnię xDDD

Offline

 

#3 2011-10-30 14:21:50

Gamatt

http://img222.imageshack.us/img222/9271/200postow.png

Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 204
Punktów :   

Re: Pomożecie?

1. Ulepszenie specjalizacji Summonjutsu.
2. System pogody.
3. System pracy

Offline

 
All rights reserved / Wszystkie prawa zastrzeżone ˆ Copyright 2010 by Katsuro
Bezpieczna strona Aktualny PageRank strony ncw-hyde-park.pun.pl/forums.php dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narucio.pun.pl www.chalupnik.pun.pl www.nmclan.pun.pl www.forgottenlegends.pun.pl www.hgbeproud.pun.pl