#1 2010-12-12 20:30:28

 Katsuro

http://img146.imageshack.us/img146/358/adminjj.png

status katsuro@aqq.eu
5259823
Call me!
Skąd: Łęczyca
Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 295
Punktów :   
WWW

Raport nr. 5 - Bez fajerwerków

Witam!

     No więc... tak jak w tytule, szału nie ma. Praca idzie normalnym tempem, bez większych problemów. Standardowo, naszym największym wrogiem jest czas. Do podanego terminu zakończenia zostało bardzo niewiele, a pracy jest sporo. Jakby tego było mało to co chwila dochodzą kolejne sprawy, które trzeba rozpatrzyć, potem opisać i wstawić na forum.
     Jak możecie przeczytać w procentowym stanie nowej wersji dodałem trochę więcej punktów oraz wartość ogólną. Oceniłem ją na 75%. Główną zasługą takiego stanu rzeczy jest świat gry, który jest tworzony do nowa. Starzy gracze spotkają krainy o tych samych nazwach, jednak o zupełnie innych opisach. Będzie on połączeniem tego z mangi oraz stworzonego przez Basai'a i jego dwuosobową ekipę.
     Podsumowując... będzie ciężko, ponieważ wraz ze zbliżającym się początkiem NCW nadchodzi koniec semestru, w którym, przynajmniej u mnie, nauczyciele obudzili się, żeby "nastukać" regulaminowe trzy oceny, bez których nie mogą wystawić propozycji. Domyślam się, że jest kilka osób, które z niecierpliwością czekają na NCWge, jednak niedoróbki nie oddam do gry. Mam nadzieję, że to rozumiecie i kiedy już otworzymy forum zrekompensujemy Wam ten czas nowościami i świetną zabawą.
     Trzeba kończyć, bo już się gubię przy pisaniu tego tekstu ^^ Pozdrawiam i zachęcam do udzielania się na hyde parku. Doceniam i dziękuję wszystkim, którzy odpowiadają na moje pytania.

Katsuro

Offline

 

#2 2010-12-12 20:35:20

 Narokishi

http://img833.imageshack.us/img833/7007/250postow.png

7542086
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 337
Punktów :   

Re: Raport nr. 5 - Bez fajerwerków

Warto wiedzieć, że praca idzie do przodu. Tak jak piszesz - z niecierpliwością czekamy ^^. Mam nadzieję, że wszystko Wam sprawnie i bezproblemowo pójdzie.

Offline

 
All rights reserved / Wszystkie prawa zastrzeżone ˆ Copyright 2010 by Katsuro
Bezpieczna strona Aktualny PageRank strony ncw-hyde-park.pun.pl/forums.php dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shugochararpg.pun.pl www.zarzadzaniepolsl.pun.pl www.ptcg.pun.pl www.xmeno.pun.pl www.narutoshinobiword.pun.pl